pondělí 2. dubna 2012

Zachce-li se Chanelu

Slaví blogové narozeniny a pořádá "giveaway". Pobavíte se, rozšíříte své obzory a ještě třeba dosáhnete toho "šanelu". A hlavně - získáte milou přítelkyni, ke které se budete rády vracet.
To mi připomíná, že nebude dlouho trvat a narozky budou i u mě. To abych taky něco vyšpekulovala... Hlavně že je pořád co slavit :).
A s kytkou!


Hezké a provoněné dny :)7 komentářů:

 1. Milá Mari,
  už jsem k tobě pár dnů nakukovala, kdy bude další milý článek na tvém blogu s prozpěvujícími ptáčky, ale nenapadlo by mě, že si v něm přečtu zrovinka o Vivi ;-). Děkuju a držím ti pěsti (a to jak známo rovná se štěstí!
  Měj krásné jarní dny...
  Vivi

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Vivi,
   jak už jsem říkala, dorazila jsem v pravou chvíli :), kdy se tu něco děje. A přepadla mě taková jarní radost... Posílám i Tobě!

   Vymazat
 2. Vivi je super, ale aj u teba je krásne..., vždy ma potešia tie tvoje krásne fotky, alebo ilustrácie :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bibo,
   děkuju, budu se snažit i nadále )

   Vymazat
 3. Hard with the translation with google transfer again, but I understand that your birthday is coming up soon. If I don't catch the right day - happy birthday in advance!

  Very pretty flower! And a beautiful photo of it :-)

  Happy Easter!/Maria

  OdpovědětVymazat
 4. Maria,
  oh yeah, these problems with translation! :)
  I talked about the giveaway on Vivi´s blog, on the occasion of "birthday" of her blog. And about I will soon celebrate "birthday" of my blog, too :) (my birthday is on Christmas). I want prepare some competition on this occasion, as Vivi.

  I see, I must write not only in Czech but in English, too, it will be the best :)

  Have nice days, happy Easter!

  OdpovědětVymazat